FORUM.SOPOT.COM Strona Główna FORUM.SOPOT.COM
Forum użytkowników serwisu www.sopot.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
mechanik samochodowy
Autor Wiadomość
kongo39

Wysłany: 2011-09-30, 17:48   mechanik samochodowy

Hej, jestem właśnie na wakacjach w Sopocie ale nieszcześcliwie szwankuje mi mój samochód i nie wiem czy zdołam wrócić do domu...(z jednej strony nawet fajnie:p) pytałem o jakiś warsztat samochodowy w recepcji i polecono mi warsztat nagengast na ul. Malczewskiego w Gdańsku recepcjonista mówił, że wymieniał tam kiedyś podajże amortyzatory w swoim mercedesie w124 ( mam własnie taki sam samochód) mówił ze Panowie w warsztacie profesjonalnie podchodza do sprawy sa solidni i trzymaja sie terminów:) pomimo zapewnien recepcjonisty chciałem zapytac na forum, moze ktos jeszcze oddawał samochód do tego warsztatu, bo zalezy mi na tym zeby zrobili to dobrze i w umiarkowanej cenie.
Proszę o opinie
Dzieki za pomoc:))

kongo39

Wysłany: 2011-10-21, 21:05   

Hej byłem w tym warsztacie Nagengast wymienili mi w kilka godzin amorki na Nivo i jestem zadowolony. szybko i solidnie. Polecam

Henio 

Wysłany: 2011-11-29, 15:11   

A bo to jeden warsztat jest w okolicy, po co tak reklamować akurat ten???

Gagatek 

Wysłany: 2012-03-15, 22:18   Więcej takich firm w Trójmieście proszę !

Jeżeli ktoś szukałby naprawdę porządnego blacharza/lakiernika, to polecam TEGO Jestem wyjątkowo zadowolony z wykonania, a mnie ciężko zadowolić, bo na punkcie auta mam totalnego świra 8-)

gruszella

Wysłany: 2012-08-20, 19:28   

Spychałam kiedyś samochód do zakładu przy ulicy Chrobrego, krzyżówka z 3 maja. Nie było najtaniej w średniej cenie ale pchać nie musieliśmy daleko. Jest tez mechanik na Łokietka około numeru 33, w kierunku Ergoareny.

jjusti18

Wysłany: 2017-05-16, 09:01   

Witam,
czasami wystarczy zregenerować jakąś część z samochodu, żeby wszystko działało tak jak przedtem. Świetna ostatnio trafiłam mi się oferta http://regeneracja-turbosprezarek-krakow.pl . Moja turbosprężarka złapała awarię i wysłałam ją do nich. Wszystko przebiegło naprawdę pomyślnie i fachowo, a koszt naprawy naprawdę niski, patrząc na inne serwisy. Bardzo polecam jakby ktoś miał problem z turbosprężarką- to solidna firma.

elabarbara 

Wysłany: 2017-05-29, 18:25   

Mechaników samochodowych jest bardzo dużo ale nie każdy jest profesjonalistą w tej dziedzinie. Ja miałam problem ze sprzegłem w jednym zamiast naprawić bardziej popsuli. Dopiero trafiłam do warsztatu w Warszawie i super cieszę się z naprawy a ostatnio czytałam właśnie o sprzęgłach- http://aaron.net.pl/profe...miana-sprzegla/ polecam ciekawe informacje.

tassimo

Wysłany: 2017-07-14, 22:48   

kongo39 napisał/a:
Hej byłem w tym warsztacie Nagengast wymienili mi w kilka godzin amorki na Nivo i jestem zadowolony. szybko i solidnie. Polecam

Dobrze wiedzieć. Jak wygląda sytuacja z cenami?

paolinna

Wysłany: 2017-09-07, 19:21   

A czy wiecie może gdzie można kupić jakieś porządne części samochodowe? Ja ostatnio trafiłem na taki portal ogłoszeniowy http://yor.pl/ ale może macie jeszcze jakieś swoje własne źródła? Z góry wielkie dzięki za wszelkie sugestie :)

Janek2 

Wysłany: 2017-09-18, 11:21   

Jeżeli szukalibyście taniego sklepu z szybami samochopdowymi to polecam http://szyby24.pl. Szybka dostawa i niskie ceny.

Ginian3 

Wysłany: 2017-10-13, 18:24   

Hej. Znacie może jakiś fajny i niedrogi sposób na zdobycie niedrogich, a jednocześnie w miarę tanich części samochodowych? Ja właśnie bardzo poważnie zastanawiam się nad różnego rodzaju rozwiązaniami. Chodzi mi teren śląska, bo mieszkam w Katowicach. Zastanawiam się obecnie nad możliwością ściągania części ze złomowisk. Trafiłem na przykład na taką ofertę http://www.autozlom24h.pl Poza właśnie złomowaniem aut oferują również sprzedaż używanych części. Co dla mnie bardzo ważne, powstali w 2007 roku, więc mają już naprawdę dość obszerne doświadczenie w tym obszarze tematycznym. Jak dobrze wiemy, doświadczenie jest istotne w każdej branży.

Czy ktoś z tego typu rozwiązań kiedyś korzystał i jest w stanie doradzić, czy aby na pewno jest to dobre rozwiązanie? Byłbym naprawdę bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie w tym obszarze tematycznym. A może bylibyście w stanie polecić mi jeszcze jakiś inny szrot, który na terenie Katowic oferuje sprzedaż używanych części do aut? Nie ukrywam, że byłoby to naprawdę bardzo wartościowe dla mnie.

Katrina

Wysłany: 2018-04-13, 05:59   

A jakiego mechanika moglibyście polecić do regeneracji skrzyni biegów? Moja chyba potrzebowała by takiego zabiegu, więc szukam. Najlepiej, aby koszt regeneracji skrzyni był jak najniższy - wiadomo - każdy z nas szuka oszczędności. Z góry dziękuję za wszystkie propozycje (ps. najlpeiej, aby były to jakieś firmy z Wielkopolski).

Roman77

Wysłany: 2018-05-18, 13:50   

Akurat takie kwestie powinny być brane pod uwagę nie tylko ze względu na obowiązujące przepisy, ale też na komfort jazdy i po prostu bezpieczeństwo. Są pewne rzeczy , które po prostu trzeba wziąć pod uwagę, jak chociażby kontrola wagi pojazdu. W przypadku takich kwestii jak transport samochodów, jest to bardzo ważna rzecz, na którą trzeba zwracać uwagę.

Virus 

Wysłany: 2018-05-21, 09:44   

Ja szukam właśnie kogoś dobrego i taniego bo mam problem ze swoim samochodem :/

sliwa901 

Wysłany: 2018-06-01, 11:34   

Cześć. Poszukuję właśnie dobrych klocków hamulcowych do Forda Mondeo... Uważacie, że coś takiego będzie dobrym wyborem https://mccar.pl/hamulce-tyl-ford-mondeo-mk3-2000-2007/560-tarcze-hamulcowe-tyl-komplet-mondeo-mk3-kraft-6052130-5901159017664.html ? Co o tym myślicie?

Odpowiedz do tematu