FORUM.SOPOT.COM Strona Główna FORUM.SOPOT.COM
Forum użytkowników serwisu www.sopot.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
pomysł na święta
Autor Wiadomość
sedlak 

Wysłany: 2014-12-09, 13:48   pomysł na święta

Boże Narodzenie tuż tuż, a ja nie mam zamiaru robić zakupów na ostatni gwizdek, stąd prędzej zacznę obczajać upominki na gwiazdkę,szczerze polecam sklep gwiazdowo.pl. Nie jestem entuzjastą chodzenia po marketach, tutaj wybieram wszystko w internecie i nie ma problemu. Jest bardzo szeroki wybór zabawek dla dzieci od najmłodszych do tych bardziej wymagających. Ja zamówiłem Swojej córeczce hot wheels z pętlą wyścigową klocki Mega Bloks i elektryczny dragster. Na te święta mam zamysł aby kupić zabawki bardziej edukacyjne i może jakieś akcesoria samochodowe:) Osobiście mnóstwo kłopotów robi zamówienie prezentu żonie, same problemy :p w sklepie na szczęście znalazłem gadżety np. ramka ze zdjęciem latająca w powietrzu lub mobilny stojak pod laptopa, a dla siebie zamówiłem lodowy kufel do piwa:). zakupy dla wszystkich w jednym miejscu SUUPER!! A wy gdzie kupujecie prezenty? Podzielcie się

zdanka

Wysłany: 2014-12-14, 19:12   

bardzo fajne rzeczy w sklepie.
uwielbiam kupować przez internet można wszystko szybko przejrzeć.
preznety dla dzieciaków na pewno się tu dobre znajdą :)
-------------------------
tanie i dobre jedzenie katowice

Pakodron 

Wysłany: 2014-12-15, 23:38   

fajnie wygląda sklepik, a jak z szybkością wysyłki? Zdążę jeszcze do świąt? :mrgreen:

green 

Wysłany: 2017-11-13, 23:52   

Odświeżę temat, bo zakupy świąteczne są na czasie.
Chcę zapytać, gdzie robicie zakupy na Święta?
Ja korzystam z gazetek promocyjnych na stronie https://www.gazetkonosz.pl/
Zamówiłam sobie również subskrypcje gazetek z moich ulubionych sklepów na moją pocztę elektroniczną. Teraz przed świętami pojawia się sporo okazji cenowych.

Kitkux 

Wysłany: 2017-12-18, 13:31   

Ojj zależy... Zbyt obszerny temat.

Sherri 

Wysłany: 2017-12-21, 20:28   

Pomysłów na prezent świąteczny jest bardzo wiele. Oczywiście tutaj dobrze kierować się gustem osoby, jaką zamierzamy obdarować.

Roman77

Wysłany: 2018-03-01, 09:53   

Otóż to. Pamiętajcie, że teraz odległość nie stanowi żadnego problemu, bo przecież żyjemy w XXI wieku i jest mnóstwo możliwości na dostarczanie prezentów. Sam mam rodzinę w Niemczech i okazuje się, że przez portal Furgonetka można znaleźć wiele opcji, jak wysłać tania paczke do Niemiec. Mnie to bardzo cieszy, bo można sprawiać radość bliskim nawet mieszkającym daleko od nas.

kajetan44 

Wysłany: 2018-03-03, 15:14   

Ja w celu znalezienia odpowiedniego prezentu często korzystam z przeglądarki. Dużo fajnych pomysłów można w ten sposób znaleźć.

cieciwa 

Wysłany: 2018-03-30, 16:16   

Istnieje na pewno wiele różnych pomysłów. Jednak ciężko jest wybrać ten najbardziej odpowiedni. Temat jest zbyt szeroki, żeby zasugerować tutaj konkretną opcję.

jjusti18

Wysłany: 2018-04-17, 12:58   

Co do prezentu dla kobiet na świetna lub inną też okoliczność moim zdaniem najlepiej postawić na markowe kosmetyki. Każda kobieta stara się dbać o siebie, także wydaje mi się że byłaby zadowolona z takiego produktu jak puder matujący http://goldenrose.pl/prod...olden-rose.html czy jakiś inny kosmetyk.

Virus 

Wysłany: 2018-04-25, 14:01   

Trzeba przyznać, iż to bardzo ciekawa opcja. Oczywiście brakuje kilku ważnych kwestii na ten temat.

Katrina

Wysłany: 2018-08-13, 09:20   

A co z ozdobami świątecznymi? Kupujecie gotowe, czy staracie się samodzielnie przygotować różne dekoracje? Jeśli nigdy nie próbowaliście, to polecam - jest to bardzo duża frajda, zwłaszcza dla dzieciaków. My w zeszłym roku zamówiliśmy na https://happenings.pl/ozdoby-styropianowe bombki styropianowe, które później własnoręcznie pomalowaliśmy i ozdobiliśmy cekinami. Nawet nie wiecie, ile to dało dzieciom radości :D

MedgeTer 

Wysłany: 2018-09-11, 16:48   

Według mnie warto zostawić ten temat specjaliście. Można wielu trudności sobie w ten sposób oszczędzić.

Gloria

Wysłany: 2018-09-20, 19:23   

Nie kupuję ozdób świątecznych:) Zbędny wydatek, wolę te pieniądze przeznaczyć na upominki, dobry alkohol i smaczne jedzenie:)

elabarbara 

Wysłany: 2018-11-06, 13:10   

No własnie już niedługo święta, i ubieranie choinek :) jak ja lubie ten czas, wtedy wszystko jest takie kolorowe. Ozdoby już szukam i chyba znalazłam gdzie jest spory wybór. Sami zobaczcie że na ceneo można zobaczyć ceny https://www.ceneo.pl/Ozdo...zaj:Choinki.htm nie musze wtedy chodzić po sklepach przeglądać itd. Na spokojnie tutaj sobie wszystko patrzę.

Odpowiedz do tematu