FORUM.SOPOT.COM Strona Główna FORUM.SOPOT.COM
Forum użytkowników serwisu www.sopot.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Fajne miejsce na imprezę rocznicową?
Autor Wiadomość
Lila

Wysłany: 2019-03-12, 12:34   Fajne miejsce na imprezę rocznicową?

Jak w temacie, szukam fajnego miejsce w okolicach Sopotu, gdzie można by zorganizować imprezę z okazji 40-lecia ślubu rodziców. Polecicie coś? Wiem, że jest dużo ofert w necie, ale chciałabym coś sprawdzonego. A trudno jeździć do 15 czy 20 miejsc i je oglądać. Nie mam az tyle czasu.

fiona

Wysłany: 2019-03-13, 11:39   

A nie lepiej w domu obiadek zrobić dobry, tort kupić, posiedzieć w gronie rodzinnym. Wyjdzie taniej i moim zdaniem atmosfera bardziej rodzinna.

Lila

Wysłany: 2019-03-14, 09:45   

Pewnie by było lepiej, gdyby gości było 10 osób, a nie prawie 50. Robimy dużą imprezę i potrzebujemy fajnej sali, praktycznie takiej jak na wesele.

Trygry 

Wysłany: 2019-03-14, 11:23   

W tamtym roku byłem chyba na 5 weselach i to w różnych rejonach Polski, więc mam porównanie. Najbardziej do gustu przypadła mi sala na wesela Rajska Góra, gdzie była impreza mojego kolegi ze studiów. Jego narzeczona (obecnie żona:), pochodzi z okolic Trójmiasta i wynajęli salę niedaleko Wejherowa. Wesele było duże na 150 osób, ale z tego z tego co się zorientowałem to mają też inne, mniejsze sale. Wyżywienie było smaczne, podane bardzo elegancko, obsługa uprzejma. Można też u nich zamówić noclegi - pokoje sa bardzo wygodne. Jak masz niedaleko to wybierz się do nich, żeby sobie cały obiekt obejrzeć - myślę, że przypadnie ci do gustu.

Katrina

Wysłany: 2019-05-13, 19:44   

Moim zdaniem taka impreza rocznicowa to super sprawa :) Aby stworzyć odpowiedni nastrój można nawet zastosować dekoracje weselne, na przykład takie, jakie oferuje sklep internetowy https://happenings.pl/ . Polecam :)

Odpowiedz do tematu