FORUM.SOPOT.COM
Forum użytkowników serwisu www.sopot.com

www.SOPOT.com - Fajne miejsce na imprezę rocznicową?

Lila - 2019-03-12, 12:34
Temat postu: Fajne miejsce na imprezę rocznicową?
Jak w temacie, szukam fajnego miejsce w okolicach Sopotu, gdzie można by zorganizować imprezę z okazji 40-lecia ślubu rodziców. Polecicie coś? Wiem, że jest dużo ofert w necie, ale chciałabym coś sprawdzonego. A trudno jeździć do 15 czy 20 miejsc i je oglądać. Nie mam az tyle czasu.
fiona - 2019-03-13, 11:39

A nie lepiej w domu obiadek zrobić dobry, tort kupić, posiedzieć w gronie rodzinnym. Wyjdzie taniej i moim zdaniem atmosfera bardziej rodzinna.
Lila - 2019-03-14, 09:45

Pewnie by było lepiej, gdyby gości było 10 osób, a nie prawie 50. Robimy dużą imprezę i potrzebujemy fajnej sali, praktycznie takiej jak na wesele.
Trygry - 2019-03-14, 11:23

W tamtym roku byłem chyba na 5 weselach i to w różnych rejonach Polski, więc mam porównanie. Najbardziej do gustu przypadła mi sala na wesela Rajska Góra, gdzie była impreza mojego kolegi ze studiów. Jego narzeczona (obecnie żona:), pochodzi z okolic Trójmiasta i wynajęli salę niedaleko Wejherowa. Wesele było duże na 150 osób, ale z tego z tego co się zorientowałem to mają też inne, mniejsze sale. Wyżywienie było smaczne, podane bardzo elegancko, obsługa uprzejma. Można też u nich zamówić noclegi - pokoje sa bardzo wygodne. Jak masz niedaleko to wybierz się do nich, żeby sobie cały obiekt obejrzeć - myślę, że przypadnie ci do gustu.